null

SZUKAMY MIŁOŚNIKÓW PRZYPRAW

Życie jest za krótkie na źle przyprawione jedzenie i nieodpowiednią pracę!

Zostań częścią GRUPY MOGUNTIA FOOD!

KARIERA

Jako prowadzona przez właściciela firma rodzinna o płaskiej hierarchii łączymy tradycję i nowoczesne zarządzanie. To czyni nas jednym z wiodących europejskich producentów w sektorze przypraw i żywności. Nasi pracownicy identyfikują się z naszą filozofią, z naszym zaangażowaniem w przedsiębiorczość oraz zaufaniem co prowadzi do wielkiej solidarności i czyni nas silnym partnerem. Wierzymy w odpowiedzialne i pełne szacunku relacje koleżeńskie, kładziemy duży nacisk na współpracę oraz przyjazną atmosferę.

Nasze portfolio produktów obejmuje następujące duże sekcje

• Przyprawy do kiełbas
• Związki technologiczne
• Przyprawy delikatesowe
• Marynaty , przyprawy sosy i pasty przyprawowe
• Usługi gastronomiczne (zupy, sosy, przyprawy, mieszanki, desery)
• funkcjonalne produkty specjalne dla całego sektora spożywczego

Naszymi klientami są handel rzeźniczy, gastronomia, gastronomia i gastronomia, a także sektor mięsny i spożywczy.

Nasza ponad 100-letnia obecność na rynku pokazuje stabilność i elastyczność oraz jest dowodem doskonałej i opartej na współpracy relacji z naszymi klientami.

W miarę rozwoju firmy na rynku zawsze poszukujemy wykwalifikowanych osobowości dla naszej grupy firmowej. Możemy dać Ci szansę na zrealizowanie Twojego zaangażowania, kreatywności i celów w zgranym zespole w Niemczech lub na arenie międzynarodowej. Czy wzbudziliśmy twoje zainteresowanie? Z przyjemnością przyjmujemy Twoją aplikację!

Aktualnie poszukujemy:

TECHNOLOG – KONSULTANT

REGIONALNNY KIEROWNIK SPRZEDAŻY

Wymagania:

Wykształcenie wyższe lub średnie kierunkowe

Doświadczenie w przetwórstwie mięsa

Doświadczenie handlowe

Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)

Prawo jazdy kat. B

Kreatywność

Obowiązki:

Opieka nad powierzonym regionem sprzedaży

Utrzymywanie kontaktów ze stałymi klientami

Zdobywanie nowych rynków zbytu

Oferujemy:

Atrakcyjne warunki pracy i płacy

Specjalistyczne szkolenia i wsparcie technologiczne

Zdolności kulinarne, znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będą dodatkowym atutem.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres:

MOGUNTIA-INDASIA SP. Z O.O.

Jelonek, ul. Nektarowa 20

62-002 SUCHY LAS

lub e-mail: praca@moguntia.pl

0
Załoga
0
Stanowiska
0
Lokalizacje

Dlaczego MOGUNTIA FOOD GROUP

  • Serce i dusza

    Otwarci i przyjaźni współpracownicy

  • Elastyczne godziny pracy

    Czas podstawowy & elastyczny

  • Indywidualność

    Każdego traktujemy indywidualnie

  • Atrakcyjne wymagrodzenie